Giriş yapın

Hisse Senedi Bilgileri

Stok merkezli ürünlerimiz, belirli KPI'ları ve yüzeysel gelişmiş veri sinyallerini takip etmek için makine öğrenimini temel araştırmalarla birleştirir.

Hisse senedine özgü dijital kanalları ayrıntılı olarak inceleyin

Hisse senedi bilgileri, Similarweb metrikleriyle zenginleştirilen ve özel bir araştırma ekibiyle desteklenen en kapsamlı ve en ayrıntılı veri kümelerimizden oluşur. Bu raporlar, şirket performansıyla en çok bağdaşan hisse senedi temel performans göstergelerini ortaya çıkarır.

stock-specific digital channels

Hisse senedine özgü dijital kanalları ayrıntılı olarak inceleyin

Stock intelligence consists of our deepest and most granular datasets, enriched with Similarweb metrics and a dedicated research team. These reports extract ticker KPIs that demonstrate the strongest correlations to company performance.

stock-specific digital channels
actionable insights about a company or secto

Benzersiz içgörülerden alfa değerini belirleyin

Şirkete özgü net ve anlamlı sinyaller sunmak için milyarlarca veri noktasını taradık. Bir şirket veya sektör hakkında uygulanabilir içgörüleri ilk siz öğrenin.

Benzersiz içgörülerden alfa değerini belirleyin

We’ve scoured billions of data points to deliver clear, meaningful company-specific signals. Be the first to surface actionable insights about a company or sector.

actionable insights about a company or secto

Lider araştırma analistlerinden size özel destek

Veri kümesi oluşturulmasını sağlamak ve araştırmaları uyarlamak için uzman temel analistlerden oluşan bir ekip kurduk. Bu ekip, sürekli içgörüler ve ürün desteği ile size yardımcı olmak için yanınızda olacak.

Support from dedicated, leading research analysts

Lider araştırma analistlerinden size özel destek

We’ve built a team of expert fundamental analysts to drive data set creation and tailor research, and are here to support you with ongoing insights and product support.

Support from dedicated, leading research analysts

Farklı Sektörler için Hisse Senedine Özel Ürünler

Yatırımcıların hisse senedi bilgileriyle yanıtladığı sorular

Üst düzey performans için en anlamlı sinyaller nelerdir?

Veriler potansiyel artış veya risk altındaki değer hakkında neler söylüyor?

Dijital veriler, bir hisse senedi hakkındaki varsayımlarıma nasıl ve neden onay verir veya karşı çıkar?

Rakip platformlara kıyasla etkileşim nasıl?

Bir sektörün benzersiz davranışlarını ortaya çıkaran çeşitli ürünler

Daha fazla bilgi edinmek için çevrilebilir kartların üzerine gelin

Finansal Hizmetler

Tüm dijital finansal ve ödeme firmalarının çevrim içi performansını doğrudan görme fırsatı yakalayın. Bankalarını ziyaret eden kişi sayısının yanı sıra ödeme trafiğini ve kullanıcı uygulaması indirmelerini görün.

Perakende

Trafikten dönüşümlere, müşteri niyetinden ürün karışımına kadar birçok alanda performansı izleyin. Web trafiği, sektördeki aktörleri kıyaslamanızı, pazar payı kazançlarını izlemenizi ve kitle davranışlarını takip etmenizi sağlar.

Üstelik başarılı müşteri ve kanal edinme stratejilerini de değerlendirebilirsiniz.

Yazılım

Yazılım sektörünün buluta geçiş yaptığı bu dönemde, Similarweb’in dijital web trafiği verileri, sektördeki şirketler hakkında bilmeniz gereken her şey hakkında bilgi sağlar. Bireysel müşterilerin ve hesapların nasıl performans gösterdiğini takip etmekten tutun da bunları elde tutmaya, yüksek fiyatlı olana yönlendirmeye ve coğrafi erişime kadar her şeyi öğrenebilirsiniz. Verilerimizin yapacakları, size bu müşterilerin kim olduğunu söylemeye kadar varabilir.

Kamu ve Devlet

Hükûmetler ve yardım kurumları hizmetlerinin çoğunu çevrim içi ortama taşıdıkça Similarweb de trafik gibi makroekonomik göstergelerden istihdam sitelerine ve hatta kamu kredilerine kadar değişen birçok temel göstergeyi izleyebilmektedir.

Eğitim ve Sağlık

Eğitim ve Sağlık dijital bir dönüşümden geçerken, ister üniversitelerin derslerini çevrim içi ortama taşısın ister dijital teşhis ve tele-sağlık hizmetleri sunan hastaneler söz konusu olsun Similarweb tüm bu süreçleri izleyebilir.

Tüketim Malları

Herhangi bir tüketici ürünleri şirketinin çevrim içi performansı ve pazar payı hakkında görünürlük elde edin. Çevrim içi stratejilerini ve elde ettikleri başarıları bağlamına oturtarak analiz edilen şirketi rakiplerine ve sektör ortalamasına göre karşılaştırın. Arama amacı verileri ve sayfa seviyesi analizi yoluyla ürün talebini ölçün.

Seyahat ve Eğlence

Dünya genelinde 58 ülkede rezervasyonları ve dönüşümleri izleyin. Bölgedeki çevrim içi seyahat acentelerinin, otellerin, havayollarının ve diğer birçok seyahat sağlayıcının performansını ve stratejilerini izleyin.

Medya ve İletişim

Similarweb verileri ile yatırımcılar tüm dijital yayıncıların erişim ağını ve pazar katılımını görebilirler. Telekomünikasyon sektöründe, hizmet sağlayıcılara gelen yeni müşterilerin sayısını hesap etkinliği ve uygulama indirmeleri yoluyla takip edebilirsiniz.

Internet

İnternet üzerindeki 80 milyon web sitesini ve 4 milyon uygulamayı izleyen Similarweb, tüm dijital sektörlerde dünyanın en hızlı büyüyen ve en büyük internet şirketlerinin trafik ve etkileşim büyümesini ve gelişimini izliyor.

Abone olduğunuzda neler elde edersiniz?

Platformumuza abone olduğunuzda özel hesap desteği, hisse senedi odaklı ürünler ve çok sayıda veri teslimi yöntemi elde edersiniz

En son araştırmamızı okuyun

FAQ

Web sitesi trafiği, gelir artışı veya düşüşü için iyi bir öncü göstergedir. Ancak net belirtileri görebilmek için genellikle trafik verilerinin ve diğer metriklerin daha fazla analiz edilmesi gerekir. Örneğin Dönüşüm Analizi, trafiğin ne kadarının satışa dönüştüğüne dair içgörü sağlarken, Segment Analizi bir ürüne veya iş koluna özgü eğilimleri gösterebilir.

Şu an odak noktası Zoom (ZM), Shopify (SHOP), Salesforce (CRM), Okta (okta), Box (BOX) gibi 40’tan fazla şirketi ve 60’tan fazla etki alanını kapsayan SaaS’dir. Similarweb temsilcisi, tümünü içeren eksiksiz bir liste sağlayabilir.

Uzman ekibimize danışın