Risk Sermayesi ve Özel Sermaye

Kaynaklarınızı zenginleştirin, ayrıntılı incelemelerinizi geliştirin ve portföyünüzdeki şirketleri büyütün

Bir uzmanla görüşün

Daha iyi kararlar almak için şirketlerin internet performansını takip edin

İnceleme süreçlerinizde kritik soruları yanıtlamak için çevrim içi trafik verilerini kullanın

Hedef şirket için tipik çevrim içi pazar payı nedir?

Hedef şirketimin karşısındaki en büyük tehditler neler ve sektörün geri kalanına kıyasla performansı nasıl?

Hedef şirketin web sitesinde ve uygulamasında müşteri etkileşimi nasıl görünüyor?

Hedef şirketimin marka sağlığını ve trafiğini nasıl daha iyi hâle getirebilirim?

Rakiplerin hedef şirkete kıyasla marka bilinirliği nasıldır?

Hangi sektörlerde izlemem gereken benzersiz fırsatlar var? Bu fırsatlar neler?

İstediğiniz sektörü inceleyin ve yeni ortaya çıkan firmaları keşfedin

Daha fazla bilgi edinmek için çevrilebilir kartların üzerine gelin

Finansal Hizmetler

Tüm dijital finansal ve ödeme firmalarının çevrim içi performansını doğrudan görme fırsatı yakalayın. Bankalarını ziyaret eden kişi sayısının yanı sıra ödeme trafiğini ve kullanıcı uygulaması indirmelerini görün.

Perakende

Trafikten dönüşümlere, müşteri niyetinden ürün karışımına kadar birçok alanda performansı izleyin. Web trafiği, sektördeki aktörleri kıyaslamanızı, pazar payı kazançlarını izlemenizi ve kitle davranışlarını takip etmenizi sağlar.

Üstelik başarılı müşteri ve kanal edinme stratejilerini de değerlendirebilirsiniz.

Yazilim

Yazılım sektörünün buluta geçiş yaptığı bu dönemde, Similarweb’in dijital web trafiği verileri, sektördeki şirketler hakkında bilmeniz gereken her şey hakkında bilgi sağlar. Bireysel müşterilerin ve hesapların nasıl performans gösterdiğini takip etmekten tutun da bunları elde tutmaya, yüksek fiyatlı olana yönlendirmeye ve coğrafi erişime kadar her şeyi öğrenebilirsiniz. Verilerimizin yapacakları, size bu müşterilerin kim olduğunu söylemeye kadar varabilir.

Kamu ve Devlet

Hükûmetler ve yardım kurumları hizmetlerinin çoğunu çevrim içi ortama taşıdıkça Similarweb de trafik gibi makroekonomik göstergelerden istihdam sitelerine ve hatta kamu kredilerine kadar değişen birçok temel göstergeyi izleyebilmektedir.

Eğitim ve Sağlık

Eğitim ve Sağlık dijital bir dönüşümden geçerken, ister üniversitelerin derslerini çevrim içi ortama taşısın ister dijital teşhis ve tele-sağlık hizmetleri sunan hastaneler söz konusu olsun Similarweb tüm bu süreçleri izleyebilir.

Tüketim Malları

Herhangi bir tüketici ürünleri şirketinin çevrim içi performansı ve pazar payı hakkında görünürlük elde edin. Çevrim içi stratejilerini ve elde ettikleri başarıları bağlamına oturtarak analiz edilen şirketi rakiplerine ve sektör ortalamasına göre karşılaştırın. Arama amacı verileri ve sayfa seviyesi analizi yoluyla ürün talebini ölçün.

Seyahat ve Eğlence

Dünya genelinde 58 ülkede rezervasyonları ve dönüşümleri izleyin. Bölgedeki çevrim içi seyahat acentelerinin, otellerin, havayollarının ve diğer birçok seyahat sağlayıcının performansını ve stratejilerini izleyin.

Medya ve İletişim

Similarweb verileri ile yatırımcılar tüm dijital yayıncıların erişim ağını ve pazar katılımını görebilirler. Telekomünikasyon sektöründe, hizmet sağlayıcılara gelen yeni müşterilerin sayısını hesap etkinliği ve uygulama indirmeleri yoluyla takip edebilirsiniz.

Internet

İnternet üzerindeki 80 milyon web sitesini ve 4 milyon uygulamayı izleyen Similarweb, tüm dijital sektörlerde dünyanın en hızlı büyüyen ve en büyük internet şirketlerinin trafik ve etkileşim büyümesini ve gelişimini izliyor.

En başarılı 10 özel sermaye şirketinden 6'sı bizim verilerimize güveniyor

En son araştırmamızı okuyun