Ajanslar için Analizlerle Müşteri Kazanın

En güvenilir ajans analizleriyle işlerinizi büyütün ve mevcut müşteri ilişkilerinizi güçlendirin.

Verilere dayalı sunumlar oluşturun

Gerçek potansiyel müşteri verilerinden yola çıkarak mükemmel sunumlar hazırlayın. Pazar payları ve rekabet ortamları hakkında gerçek zamanlı içgörülerle dijital pazarlama stratejilerini nasıl geliştirebileceğinizi vurgulayın.

Find similar sites and the competitive landscape

Yeni işler kazanın ve potansiyel satışlarınızı artırın

Find similar sites and the competitive landscape

Understand your prospect’s market share, competitive landscape and untapped opportunities for data-driven client pitches. 

Invest client budget in the right channels - Display overview

Müşterileriniz için yatırım getirisini en üst düzeye çıkarın

Doğru zamanda doğru kanallara yatırım yaparak müşterinizin pazarlama harcamasını optimize edin. Rakipsiz sektör verileri, dönemsel trendler, arama, yönlendiren trafiği ve daha fazla ajans analizine erişin.

Dijital yatırım getirisini artırın

Invest client budget in the right channels - Display overview

Invest client budget in the right channels, at the right time, with the highest ROI including search, referrals, display traffic and spotlight seasonal trends and historical data to showcase data-driven insights. 

Kolayca bilgilendirici raporlar oluşturun

Tek bir düğmeye tıklayarak özelleştirilmiş müşteri panelleri oluşturun. Büyümeyi sergilemek ve ​​farklı zaman dilimlerindeki (günlük, aylık veya yıllık) önemli fırsatları ve tehditleri belirlemek için raporlardan yararlanın.

Create insightful reports effortlessly

Kolayca bilgilendirici raporlar oluşturun

Create insightful reports effortlessly

Quickly generate graphs, tables and data visualizations for your clients, at a click of a button. Manage multiple reports for your clients and save time running daily and weekly campaign analysis. 

İhtiyacınız olan içgörüler

Ajanslar; müşterilerinin sektöründeki değişiklikleri takip etmek, rakiplerinin dijital performansını izlemek ve dijital medya kampanyalarını etkili şekilde planlayarak yatırım getirilerini artırmak için Similarweb verilerini kullanıyor.

Audience

Kitle 
Davranışları

Kitlenin ilgi alanlarını, kitle bilgilerini ve tüketici davranışlarını anlamak için milyonlarca web sitesinden alınmış verilerden yararlanın.

Competitors

Müşteri ve Rakiplerle İlgili İçgörüler

Farklı kanallardaki dijital performansı izleyin ve herhangi bir müşterinin rekabet ortamıyla kıyaslayarak ölçüm yapın.

SW_Pro (1)

Pazar 
Araştırması

210’dan fazla sektör​​ ve ​190’ı aşkın ülkeden​​ pazar trendleri hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşın. Öncü firmaları belirleyin ve dijital ortamda büyümeyi takip edin.

Group 2098 (1)

Müşteri Raporları


Müşterinizin performansını takip etmek, temel performans göstergelerini ölçmek ve fırsat ile tehditleri bir bakışta belirleyebilmek için ​​seçtiğiniz ölçütlerle özel paneller​ oluşturun.​

Dünyanın önde gelen ajansları ve markaları Similarweb ile çalışıyor

Ogilvy Logo
MEDIACOM logo
OMD logo
groupm logo
havas media logo
dentsu logo
Similarweb, rakip analizinden yatırım performansı değerlendirmesine kadar stratejik sürecin farklı aşamalarında son derece değerli olan ve günlük çalışma hayatımızda vazgeçemeyeceğimiz bir araç hâline geldi. Müşterilerimizin analizlerini kategoriye göre ölçme olanağı, hem çok fazla taktik içeren planlama kararları hem de karmaşık uzun vadeli stratejik değerlendirmeler için son derece faydalıdır.

Francesca Ellena Casadei

Strateji Müdürü, Havas Media Group, İtalya
Similarweb, yeni iş fırsatları elde etmenin yanı sıra mevcut müşterilerimize daha iyi hizmet vermemiz için bize güç verdi.
Potansiyel müşterilere SimilarWeb verilerini sunarak, daha önce hiç olmadığı kadar çok sunumda başarılı olduk ve daha fazla yeni pazara ve coğrafyaya giriş yaptık

Rebecca Wilkes

Müşteri Hizmetleri Direktörü, Summit
Similarweb'in verileri bize rekabet avantajı sağlıyor. Pazar trendlerini anlamak müşterilerimiz için çok önemlidir ve kampanya etkisini değerlendirmenin ve rakiplerine kıyasla performanslarını ölçmenin temelini oluşturur. Similarweb, müşterilerimize çok değerli içgörüler sunuyor ve bu sayede yalnızca kendi yürüttükleri pazarlama çalışmalarının etkisini incelemiyorlar. Pazardan ve/veya rakiplerinizden üstün olduğunuz alanları görebilmeniz, pazarlama ve kitle optimizasyonu için harika bir destek sunar ve işe yaradığında şirketi gururlandırıp gittiği yolda ilerlemesi için teşvik eder. Basitçe söylemek gerekirse Similarweb'in verileri, müşterilerimizin genel stratejisini yönlendiriyor ve değerlendiriyor. Tek kelimeyle muhteşem

Jorn Moraal

İş Ortağı ve Medya Direktörü, Brandwebbing

Ajans uzmanlarımızla bugün bir görüşme ayarlayın

Müşterinizin dijital varlığını yönetmenize ve dijital stratejisini optimize etmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için kişisel bir tanıtım isteyin

Tanıtım isteyin