Her pazarlama kanalında rakip firmalardan daha iyi performans gösterin

Verilere dayalı pazarlama planlaması ve rakip firma analizi için hepsi bir arada çözüm

Competitive analysis

Rakip firmaların kanal faaliyetlerini takip edemediğinizde pazarınızı kazanmak zordur

Rakiplerinizin SEO, PPC, satış ortaklığı ve reklam stratejilerini tek bir yerden ayrıntılı olarak inceleyin

Rekabet ortamınıza yönelik eksiksiz bir görünümden yola çıkarak verilere dayalı kararlar verin, daha iyi temel performans göstergeleri belirleyin ve kampanya performansınızı artırın
competitors’ channel activities

Uygulanabilir içgörüler sunan rakip firma analiz araçlarını kullanarak daha fazla yatırım getirisi elde edin

Marketing channels

İstediğiniz web sitesinin en başarılı trafik kaynaklarını keşfedin

Rakip firmaların pazarlama karmasına yönelik ayrıntılı bir görünüm elde edin. Herhangi bir web sitesine trafik oluşturan kanal kaynaklarını ortaya çıkarın.
Skype.com’s Competitive Tracker

İçgörülere daha kısa sürede ulaşın

Verileri araştırmak için daha az, uygulanabilir içgörülere odaklanmak için ise daha fazla zaman harcayın. Aynı anda 25'e kadar rakip web sitesinin performansını izleyin.
Organic Competitors

Rakiplerinizin organik arama ve arama reklamı performansını ortaya çıkarın

Sizinkiyle yakın bir rekabet içinde olan web sitelerini keşfedin. Trafik ve paylaştığınız anahtar kelimeler için ayrıntılı bir görünüm elde edin.
Traffic & Engagement

Rakip firmaların trafiğini analiz edin

İstediğiniz şirketin dijital pazar payı hakkında genel bir bakış elde edin. Trafiklerinin kalitesini anlamak için hacim, erişim, dağıtım ve etkileşimi ölçün.

Objektif, doğru rakip verilerinden yola çıkarak büyüme fırsatlarını öğrenin

Rakip firmaların pazarlama karması stratejilerini analiz edin

Rakip firmaların performansını kıyaslayarak ölçün ve en yüksek trafik payına sahip kanalları belirleyin. En etkili dijital pazarlama taktiklerini keşfedin.
Channels overview

Rekabetçi SEO ve içerik pazarlamanızı geliştirin

Organik trafiğinizi artırmak için bir anahtar kelimenin trafik payını coğrafyaya, arama amacına, anahtar kelime zorluğuna ve diğer ölçütlere göre inceleyin.
Keywords

Sektörünüzdeki en iyi satış ortaklarıyla çalışın

Rakip firmaların yönlendirme trafiğinin nereden geldiğini öğrenin ve kendi teklifinizle alaka düzeyi en yüksek olan en değerli iş ortaklarını bulun.
Affiliate performance

PPC ve görüntülü reklam kampanyası için yeni fırsatlar belirleyin

Pazarınızdaki en başarılı kampanyaları temel almak için arama reklamlarınızı ve görüntülü reklamlarınızı rakip firmalarla karşılaştırın.
Product ads
Kyle Brennan

"Similarweb, şirketimiz ve müşterilerimiz için muazzam bir kaynak oldu. Kolayca kullanılabiliyor ve web analizlerinin kalitesi, tüketicilerin görüşleri ve ölçüm performansı standartların dışında."

Kyle Brennan

Programatik İş Ortaklıkları Direktörü, MiQ Digital

SSS

  • Similarweb Digital Intelligence Platform ile size en yakın rakip firmaları tepeden tırnağa etkili bir şekilde analiz ederek güçlü ve zayıf yönlerini keşfedebilir ve pazardaki değişimlere gerçekleştikleri anda uyum sağlayabilirsiniz. Similarweb'in araçları, rakip firmaların web sitelerini ve dijital performanslarını kendi web sitelerinizle kıyaslayarak ölçmenizi ve en yüksek trafik payına sahip kanalları belirlemenizi sağlar. Taktiklerinizi planlamak ve performansınızı artırmak için yeni fırsatlar ortaya çıkarmak amacıyla rakiplerinizin SEO, reklam, içerik ve satış ortaklığı stratejilerini ayrıntılı olarak inceleyin.

  • Similarweb, rakip firmaların dijital performansı hakkında içgörüler sağlayan ve farklı kanallardaki etkinliklerini gösteren çeşitli araçlar sunar. Similarweb Digital Marketing Intelligence ile rakip firmaların pazarlama kanallarında nasıl performans gösterdiklerini, ne kadar trafik ve etkileşim aldıklarını, hangi satış ortaklarıyla çalıştıklarını, organik arama ve arama reklamı taktiklerini ve hatta en iyi performans gösteren reklam öğelerini keşfedebilirsiniz. Ayrıca performansınızı rakip firmalarla kıyaslayarak ölçmenize yardımcı olacak kapsamlı web sitesi ve anahtar kelime araştırma araçları da sunuyoruz.

  • Veri analizi tüm işlerimizin temelidir. Similarweb, 10 yılı aşkın bir süredir dijital dünyayı anlamak için benzersiz, çok boyutlu bir yaklaşım geliştirmiştir. Similarweb Digital Marketing Intelligence çözümü, işletmelere dinamik, rekabetçi pazarlarda başarılı olmak için ihtiyaç duydukları içgörüleri sunarak daha iyi kararlar almalarına destek olur. ​ Veri metodolojimiz​ hakkında daha fazla bilgi edinin.

  • Similarweb’s data analysis solution is unmatched in accuracy and freshness, enabling us to deliver a granular view of keywords and display changing trends as they happen. You can rely on near real-time keyword data to power the metrics you use daily and make confident decisions on your marketing strategy. Our unique dataset enables us to deliver unique insights and metrics with accuracy you won’t find anywhere else.

Similarweb'in rekabet analizi araçlarıyla tüm kanallarda kazanın