You’ve hit your search limit
Start your free trial to keep exploring full traffic and performance insights.
Get Started- Home
- Analyses d’applications gratuites
- VMP Vnitrozemí
Analyse de l'application VMP Vnitrozemí pour le 21 octobre
VMP Vnitrozemí
- Pointmates s.r.o.
- App Store Apple
- Payant
- Éducation
Mobilní aplikace obsahuje aktuální platné zkouškové otázky, které naleznete na stránkách Plavebního úřadu.
Aplikace obsahuje 3 druhy testů:
• Výuka (rozdělena na všechny otázky, značky a zdravovědu)
• Zkušební test (náhodně vygenerované otázky bez časového limitu)
• Ostrý test (náhodně vygenerované otázky s časovým limitem)
Podmínky splnění zkušebního a ostrého testu vycházejí z podmínek splnění testu psaného na Plavebním úřadu.
Aplikace nabízí:
• offline testování
• aktuální otázky a odpovědi
• vyhodnocení testu (splnil/nesplnil)
• jednoduchý a přehledný vzhled
• procházení mezi otázkami pomocí swipe gesta
• zrychlené procházení mezi otázkami
• výsledek posledních 30 testů
Classement dans le store
Le classement des stores est basé sur plusieurs paramètres définis par Google et Apple.
Toutes les catégories dans
États-Unis--
Éducation dans
États-Unis--
Créez un compte pour voir les téléchargements mensuels moyensContactez-nous
Statistiques de classement dans le temps pour VMP Vnitrozemí
Classement d'utilisation et classement Apple App Store de Similarweb pour VMP Vnitrozemí
Classement
Aucune donnée disponible
Ranking par pays pour VMP Vnitrozemí
Pays dans lesquels VMP Vnitrozemí est le mieux classé dans ses principales catégories
Aucune donnée à afficher
Principaux concurrents & apps alternatives
Applications ayant une forte probabilité d'être utilisées par les mêmes utilisateurs, à partir du même store.
Vyjmenovaná slova
Kamil Kopecky
Vessel Lights
Edmund Broadbent
EnglishMe
Ramil Azizli
Navigation Lights 3D
Smirnov Yury
octobre 21, 2026